Güvenlik

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: < 1 dk

Uzmanlarından.com senin kişisel bilgilerini tamamen saklı tutar. Senin verilerin uzmanlarından.com dışına çıkmaz, pazarlama faaliyetleri adına paylaşılmaz ve para ile satılmaz. Gizlilik ilkelerimizi Gizlilik Sözleşmesi sayfasından inceleyebilirsin. Buradaki şartname Üyelik Sözleşmesinin bir parçasıdır.

Şifre Değişikliği

Tip 1: Şifreni değiştirmek istediğinde, uzmanlarindan.com anasayfasının sağ üst köşesindeki kullanıcı simgesine tıkladıktan sonra Gösterge  sayfasındaki Profili Düzenle bölümünden şifreni güncelleyebilirsin.
Tip 2: Uzmanlarindan.com şifreni ister mi? Hayır! Senden kesinlikle şifren talep edilmez. Şifreni hiç kimseyle paylaşmamalısın.
Kolay bulunabilir , tahmin edilebilir şifreler kullanmamalısınız , En az bir büyük harf ve simge içeren 6 karakterli şifre kullanmaya ve düzenli olarak değiştirmeye özen gösterin .Aynı şifreleri farklı sitelerde kesinlikle kullanmayın.
Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 0
Görüntüleme: 25

Diğer Yardım Konuları

Önceki: Freelancer Profili
Sonraki: Satış yapmaya başlamak

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.