Freelancer Profili

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dk

Uzmanlarından.com da verdiğin bilgilerin hangilerinin diğer kullanıcılar ile paylaşılıp hangilerinin paylaşılmayacağını belirleyebilirsin. Tüm bu ayarları Hesabım sayfasından yapabilirsin.

Tip 1: Hesabınızı işveren yada serbest çalışan olarak kullanmanız mümkündür.Dolayısı ile serbest çalışan olarak size uygun işleri yapar , ihtiyacınız olduğunda projeleriniz için diğer freelancer lardan işveren olarak hizmet alabilirsiniz.

Yönetim Paneli

Yönetim paneline eriştiğinizde üst kısımda hem işveren hem de freelancer olarak yönetimini yapabileceğiniz alanları görmeniz mümkün olacaktır.

Seni Tanıyalım 

Uzmanlarından.com da profilin demek sen demek! Bu adımda uzmanlık kategorini, alt başlığını ve seni kısaca tanıtan ön yazını düzenleyebilirsin. Ayrıca özenle seçtiğin bir profil resmi kullanman alıcıların seninle iletişime geçmesi için önemli bir kriterdir.

Yönetim panelinin solunda takip edebileceğiniz farklı seçeneklere ait menüler bulunur . Panelin ortasında yer alan grafik üzerinden profilinizin etkileşim oranını çubuk grafik olarak takip edebilirsiniz.

Grafiğin altında İşverenler/Alıcı tarafından satın alınmış hizmetlerinizi ve maliyetlerini görmeniz mümkündür.

Yönetim panelinin sağ tarafında ise En çok görüntülenen hizmet ilanlarınız ve Sistem üzerinde sahip olduğunuz Planlara ait detay bilgilerine erişebilirsiniz.

Profilimizi Dolduralım

Yönetim panelinin sol tarafında yer alan linklerden Profil sekmesine ardından Profili düzenle sekmesine tıklayın .

Ekranın sağında görünen alan içerisinde profil bilgilerinizin girişini yapabileceğiniz alan bulunmaktadır. Bu bölümü eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekranın altında tamamladığınız proje bilgilerini ,Tecrübelerinizi ve eğitim bilgilerini girebileceğiniz alan yer alır . Bu alanları doldurduktan sonra profili kaydet butonuna basmayı unutmayın.

Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 0
Görüntüleme: 32

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.