Satış yapmaya başlamak

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dk

Uzmanlarinda satış yapmanın birkaç yolu var. Sana uygun alıcı isteklerine göz atarak tam benlik! dediğin işlere teklif gönderebilirsin veya iş ilanı oluşturup listemele sayfalarında olabilirsin. Böylelikle hizmet verdiğin kategorilerde alıcıların direk olarak dikkatini çekebilirsin. Ama bunlardan önce sana işi teslim ettikten sonra para gönderebilmemiz için IBAN bilgilerini tanımlaman ve ondan sonra da bir Hizmet ilanı oluşturman gerekiyor.

İlk önce banka hesap bilgilerin

Banka hesap bilgilerini gösterge panelinden ödemeler sekmesinden tanımlayabilirsin .

Açılan sayfada ödemeler sekmesinde banka ödemesini seçin ve aşağıdaki gerekli alanları doldurun . Satışlarının ödemelerini sana aktarabilmemiz için Türk bankalarının herhangi birinde bir hesabının olması gerekiyor.

Nasıl iş ilan oluştururum? 

İlk önce oluşturduğun tüm ilanları yönetebileceğin Hizmetlerim sayfasına gitmen gerekiyor. Ardından Hizmet Ekle ye tıklayın .

Portfolyon Oldukça Önemli

Portfolyonu daima geniş tut. Daha çok görsel ve video, seni ön plana çıkarır. Portfolyona eklediğin içerikler aynı kategorideki iş ilanı sayfanda ilanını ziyaret eden kişilere otomatik olarak gösterilir.

Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 0
Görüntüleme: 47

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.