Freelancer olmak

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: < 1 dk

İster evden, ister bir cafeden, nereden istersen orada çalışabileceğin bir çalışma hayatına giriş yapıyorsun. Mesai saatlerini kendine göre oluşturabilirsin. Biz, uzmanlarından.com dünyasında özgür ve mutlu çalışan herkesi freelancer olarak adlandırırız. Senin de freelancer olarak bize katılmanı çok istiyoruz. Heyecan dolu, standart iş hayatına oranla daha renkli, yenilikçi ve kazançlı bir serüvene hazır ol! Geleceğin çalışma şeklini seninle birlikte uzmanlarından.com beraber inşa edeceğiz.

Nasıl Olurum?

Tip 1: İsteyen herkes uzmanlarından.com freelancer olarak yer alabilir. Kaydolmak çok hızlı ve basittir. Kayıt olduktan sonra anasayfada birkaç yerde görebileceğin “Kayıt Ol ” linkine giderek yeni iş dünyana ‘merhaba’ de. Freelancer olarak yeteneklerini konuştur!
Tip 2: Çok güzelmiş, peki bu ücretli mi? Üyelik tamamen ücretsiz , Deneme paketlerini alarak diğer adaylara göre öne geçme şansını yakalayabilirsin .

Freelancer kaydımı oluşturdum, peki ya şimdi?

Freelancer olmak için uzmanlık alanlarını, yeteneklerini belirtip profilini ve iş ilanını oluşturmalısın.

Sonrasında artık yepyeni bir dünyaya adım atmış olursun! İster teklif ver, ister gelen alıcı isteklerini değerlendir! Özgür ve mutlu bir iş dünyasında kendi tercihlerini kendin belirle! 

Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 2
Görüntüleme: 60

Diğer Yardım Konuları

Önceki: Ödemeler
Sonraki: Freelancer Profili

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.