Kendi çevrimiçi kişisel eğitiminize nasıl başlayabilirsiniz?

Çevrimiçi bireysel hazırlık şu anda diğer tüm zamanlardan daha önemli. Çok çeşitli mekanik seçenekler ve erişilebilir sanal hazırlama uygulamaları ile, birkaç orta derecede basit ilerlemeyle çevrimiçi bir bireysel hazırlama işine dönebilirsiniz.

Daha fazla müşteri elde etmek için kişisel hazırlık sergileyen düşünceler

  1. Tazminat teklif et: Mevcut bir müşteri bir başkasını çevrimiçi bireysel eğitim kurslarınıza katılması için ima ettiğinde, onlara etkili bir şekilde geri alınabilecek bir ödül verin, örneğin ücretsiz bir sınıf, hediye çeki veya premium maddeye ücretsiz giriş
  2. Web tabanlı bir medya “Summer Body” promosyonu oluşturun: Yaz Bedeni dönüşüm toplantılarınızı, bireylerin genellikle refah ve sağlık hedeflerini gerçekleştirmeye teşvik edildiği başka bir yılın başlangıcına doğru teşvik edin. Müşteriye amacına ulaşması için makul bir zaman çizelgesi verebilir ve programı, indirim oranında sunulan benzersiz, yoğun kardiyo egzersiz sınıflarının (HIIT) bir ilerlemesi olarak pazarlayabilirsiniz.
  3. Mahalle işletmeleri için sınırlı bir oranda çevrimiçi bir kurumsal refah programı yürütün: Şimdi, çevrimiçi bireysel eğitim sınıflarınızı yakındaki kuruluşlara sergilemek için olağanüstü bir fırsat. Her bireysel organizasyon için kararlı bir toplantı enerjisine sahip olun ve kendi eğitim kurslarınızı yayınlayın
  4. İletişim bilgileri karşılığında ücretsiz hazırlık sunun: Bireysel olmayan kişilerin ücretsiz çevrimiçi bireysel eğitim kursu karşılığında adlarını, e-posta adreslerini ve telefon numaralarını vermelerine izin veren bir varış noktası belirleyin. Hizmetleriniz hakkında onlara daha fazla varlık ve veri sağlamak için iletişim inceliklerini alırken, yönetimlerinizin kendileri için uygun olup olmadığını kontrol edeceklerdir.
  5. Bir blog aracılığıyla önemli bir içerik sunun: Kalabalığınıza uygun bir içerik sağlamak için kararlı bir alan oluşturmak, imajınızı güçlendirmenize ve konumunuzu yükseltmenize izin verir. Blogunuzda dağıtabileceğiniz şeylerin yalnızca bir kısmı, bir “ayın müşterisi” vurgusu, akşam yemeği düzenleme ipuçları veya planları, Soru-Cevaplar ve ilgili profesyonellerle toplantıları içerir.
  6. Google İncelemeleri için bir motivasyon kaynağı sağlayın: Olumlu bir çevrimiçi denetim, herhangi bir işletme için, özellikle de son zamanlarda sanal alana giren özel şirketler için son derece değerlidir. Müşterilerinizi, arkadaşlarından ve ailelerinden birinin onlarla katılabilmesi için ücretsiz geçişe benzer şekilde, kendilerine fayda sağlayan bir şey karşılığında Google’da işletmenizle ilgili bir anket yayınlamaya teşvik edin.
  7. Farklı sitelere, web dergilerine veya YouTube kanallarına kendi becerilerinizi sunun: Makale düşüncelerinizi sağlıkla ilgili diğer yerlere yönlendirin ve dağıtılmanız durumunda, sizi uzmanlık alanınızda bir otorite olarak geliştirir ve kendi işinize bazı ek bakışlar sağlar. Benzeri, sağlıkla ilgili diğer YouTube kanalları için de söylenebilir. Ziyaretçi görünümü yapıp yapamayacağınızı kontrol edin.

Yorumunu Bırak

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.