Uzmanlarindan.com’a Katılma Başvurusu Reddedildi

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dk

Uzmanlarindan.com da serbest bir iş kurmanın sizin için önemli olduğunu ve başvurunuzu reddettiğimizde hayal kırıklığına uğrayabileceğinizi anlıyoruz.

Uzaktan çalışma daha popüler hale geldikçe, pazar daha rekabetçi hale geliyor. Çok fazla başvuru alıyoruz ve serbest çalışanlar ile mevcut projeler arasında bir denge kurmaya çalışıyoruz. İş bulmanızı ve başarılı olmanızı istediğimiz için, pazar yerimizde şu anda beceri ve deneyim kombinasyonunuz için fırsatlar yoksa, başvurunuzu o zaman kabul etmeyeceğiz.

Yine de endişelenmeyin –– profilinizi güncelleyebilir ve ilk başvurunuzda bırakmış olabileceğinizi eklemek için başka ilgili beceri veya deneyime sahipseniz yeniden başvurabilirsiniz. Ayrıca, sizin becerilerinize sahip kişiler için fırsatlar değişebilir, bu nedenle daha sonra tekrar başvurabilirsiniz.

Ne tür projelerin trend olduğunu görmek için iş ilanlarına da bakabilirsiniz. Yüksek talep gören becerileri öğrenmek veya geliştirmek, daha rekabetçi olmanın bir yoludur.

Bir profil uygulamasını harika yapan nedir?

İlk adım, profilinizin mümkün olduğunca eksiksiz olduğundan emin olmaktır. %100 eksiksiz bir profil oluşturmak ve burada özetlenen en iyi uygulamaları takip etmek, başlamak için harika bir yerdir.

Uzmanlarindan.com neden profilimi onaylamadı?

Öncelikle, profilinizde herhangi bir şey bırakıp bırakmadığınızı kontrol etmenizi öneririz. %100 tamamlanmış mıydı? Ardından, metinde herhangi bir hata yapıp yapmadığınızı veya herhangi bir video veya fotoğrafın kalitesiz olup olmadığını veya yüklenmediğini kontrol edin. Harika bir profil sunmak için elinizden gelen her şeyi yaptığınıza inanıyorsanız, yine de reddetmemiz için nedenler olabilir.

Her kalifiye serbest çalışana bir yer sunabilmeyi dilerdik, ancak pazarı, günlük çok fazla serbest çalışan kaydıyla oldukça rekabetçidir. Kabul ettiğimiz serbest çalışanların platformumuzda fırsatlar bulma konusunda en iyi şansa sahip olmasını sağlamaya yardımcı olmak için, katılmak isteyenlerin yalnızca küçük bir yüzdesini kabul edebiliyoruz.

Neden bazı serbest çalışanları kabul ediyorsunuz, bazılarını kabul etmiyorsunuz?

Pazar talebi de kararlarımızı etkiler, çünkü bazı beceriler herhangi bir zamanda müşterilerden diğerlerinden daha fazla talep görebilir. Gönderdiğiniz profilin becerilerinizi ve deneyiminizi daha doğru bir şekilde temsil edebileceğini düşünüyorsanız, profilinizi güncelleyip yeniden göndermekte özgürsünüz.

Profilimi yeniden gönderdim, geri dönüş ne kadar sürer?

Ekibimizden biri profilinizi inceleyecek ve 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek.

Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 0
Görüntüleme: 12

Diğer Yardım Konuları

Önceki: Desteklenen Tarayıcılar
Sonraki: Bildirimler

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.