Desteklenen Tarayıcılar

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dk

Google Chrome

Microsoft Edge

Mozilla Firefox

Apple Safari

TLS’yi etkinleştir
Tarayıcıdan bağımsız olarak tüm kullanıcılar, Uzmanlarindan.com web sitesine ve uygulamasına güvenli bir şekilde erişmek için TLS protokollerini etkinleştirmelidir. Uzmanlarindan.com, SSL protokollerini eski ve yeterince güvenli olmadığı için devre dışı bıraktı. Bu genellikle yalnızca eski Windows sistemlerinde bir sorun yaratabilir.

Windows PC kullanıyorsanız ve hızlı ve istikrarlı bir İnternet bağlantınız varsa ancak Uzmanlarindan.com’u ziyaret ederken hala SSL hata mesajları veya Uzmanlarindan.com masaüstü uygulamasında tam bir önbellek alıyorsanız, lütfen TLS protokollerinin etkinleştirildiğini kontrol edin. Uzmanlarindan.com, güncelliğini yitirmiş ve yeterince güvenli olmadığı için SSL protokollerini devre dışı bıraktı

Uzmanlarindan.com web sitesine ve uygulamasına güvenli bir şekilde erişmek için tüm Windows kullanıcılarının TLS protokollerini etkinleştirmiş olması gerekir.

Windows’ta TLS’yi Etkinleştirmek için
Denetim Masanızı açın, İnternet Seçenekleri’ni seçin ve ardından Gelişmiş sekmesine tıklayın.
Ayarlar listesinin Güvenlik bölümüne ilerleyin. Tüm SSL protokollerini devre dışı bırakmak için kutuların işaretini kaldırın ve tüm TLS protokollerini etkinleştir kutularını işaretleyin.

Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 0
Görüntüleme: 6

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.