Freelancerlarla çalışmak

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dk

Geleceğin iş modeline girerek, alanında profesyonel freelance çalışanlar ile işinizi en hızlı ve verimli şekilde yönetmenize yardımcı olacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Serbest çalışanların genellikle daha başarılı olduğu kabul edilen bir gerçektir. Uzmanlarından dünyası, özgür ruhlu insanların ortak buluşma yeridir. Uzmanlarından’a hoş geldiniz!

Freelancerlarla çalışmak için kayıt olduktan sonra istediğiniz kategoriyi seçerek ya da vereceğiniz işle ilgili anahtar kelimeleri arama kutusuna yazarak sipariş vermek için ilk adımı atabilirsiniz.

Arama sonuçlarınızda çıkan freelance iş ilanlarını inceledikten sonra nişinize en yakın freelance işi bulabilir, özgeçmişinizi ve geçmiş işlerinizi inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz reklamları ve freelance profilleri “listem”e kaydedebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Tip 1: Aradığım kişi bu diyorsanız freelancera mesaj atarak müsaitlik durumu ve siparişinizi tamamlayıp tamamlayamayacağınızı sorabilirsiniz.

Uzmanlarından.com alıcı/işveren olarak yararlanabileceğin bir diğer özellik de Proje Oluşturma özelliği. Bu özellik, freelancerın sana teklifle gelmesine yarar.Freelancer arayarak zaman kaybetmek istemiyorsanız aradığınız hizmeti detaylı bir şekilde anlatabilir ve alıcının talebini yazabilirsiniz,teklifler arasından seçiminizi yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Projeni oluştururken talebini olabildiğince detaylandır. Ne kadar detaylandırırsan aradığın freelancerı o kadar kolay bulursun
Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 0
Görüntüleme: 18

Diğer Yardım Konuları

Önceki: Bildirimler
Sonraki: Aradığım hizmeti bulmak

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.