Aradığım hizmeti bulmak

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: < 1 dk

Uzmanlarından.com kayıt olan herkes platformda alışveriş yapabilir. Herkes bir teklif alarak, Proje oluşturarak veya listeleme sayfalarındaki “Şimdi Satın Al” düğmesini tıklayarak serbest çalışanlarla iletişime geçerek bir hizmet satın alabilir.

Tip 1: Dilediğin kategoriyi seçerek arama yap, işine uygun freelancerların listesi önüne gelsin
Tip 2: Serbest çalışanların profillerine göz atın, portföylerine göz atın; Referanslarına, yorumlarına ve puanlarına bakarak onlar hakkında fikir edinin, beğendiğiniz reklamları ve profilleri daha sonra kolayca bulmak için “listeme” kaydedin.

İhtiyaçlarınıza uygun hizmeti satın alacağınız freelancera mesaj atarak hizmet detaylarını iletin, bütçenizi ve zamanınızı belirterek sipariş almaya uygun olup olmadığınızı öğrenin.

Aramak yerine kendi proje talebinizi oluşturmak isterseniz, “Proje oluştur” sekmesini açarak özel istek formunu doldurabilirsiniz.

Almak istediğiniz hizmet ve projeleri detaylandırarak özel talep formunda ana kategori ve alt kategoriyi seçin. Çalışma saatlerinizi ve bütçe aralığınızı seçerek kişiselleştirilmiş talebinizi oluşturun. Freelance çalışanlar teklifleriyle en kısa sürede size ulaşacakları için bilin ki işiniz kısa sürede tamamlanacak

Projeniz ( alacağınız hizmet ) için oluşturacağınız ilanda yer alacak önemli noktalar sayfanın sağ tarafında listelenmiştir.

Projenize ait detayları eklemeyi unutmayın , vereceğiniz detaylar sonradan ortaya çıkabilecek tartışmaların önüne geçecektir.

Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 0
Görüntüleme: 18

Diğer Yardım Konuları

Önceki: Freelancerlarla çalışmak
Sonraki: Yorum ve puanlama

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.