Siparişlerin onaylanması

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dk

Alıcı ile freelancer sipariş sürecine başlar ve  freelancer işi tamamlar ! Şimdi sipariş ücretinin freelancera aktarılabilmesi için sırada işin onaylanması var. 

Freelancer, siparişi alıcıya teslim edene kadar hizmetin ücreti Uzmanlarindan.com havuzunda tutulur. Sipariş teslim edildikten sonra, yapılan çalışmayı incelemesi için alıcının 3 günlük bir onay süresi bulunur.

Bu süre içinde alıcı siparişi onaylayabilir, sipariş ile ilgili sıkıntılarını dile getirebilir veya revize talep edebilir.

Alıcı siparişi verilen sürede onaylamazsa ne olur? 

Verilen bu süre içerisinde alıcıdan onay ya da siparişe bir itiraz gelmezse freelancer Destek talebinde bulunup , durumu ilettikten sonra onay isteyebilir. 

Freelancer tarafından Uzmanlarindan.com kurallarına göre tamamlanmış bir iş Uzmanlarindan.com tarafından onaylanır.

Alıcı itirazını 3 günlük inceleme süresi içerisinde iletmelidir.Taraflar ilgili sipariş penceresinden Destek paneli üzerinden taleplerini bize iletebilirler.Merak etme yanındayız! Talebini bize ilettiğinde sana en kısa sürede dönüş sağlarız. 

 Freelancer siparişi bitirmeden alıcıdan onay talep ederse satış haklarının sonlanmasına yol açabilir. Siparişin onaylanması için tüm süreçlerin tamamlanmış olmasını bekliyoruz.
Sipariş onayından sonra ilgili ödeme anında 💸 Uzmanlarindan.com havuzundan çıkarak freelancerın hesabına aktarılıyor ve sipariş süreci sonlanıyor. Bu nedenle siparişi onaylamadan önce tüm kontrolleri yaptığına emin olmalısın! 

Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 0
Görüntüleme: 20

Diğer Yardım Konuları

Önceki: Alıcı/İşveren Profili
Sonraki: Bildirimler

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.