Öne çıkan

Video & Animasyon

Tüm videolarınızın editlerini ve montajlarını yapabilirim

 • Yorum Yok

 • 0 Sıradaki sipariş

 • 65 İzleme

 • Teslimat süresi 1-3 Gün
 • Cevap Süresi 1 saat
 • ingilizce seviyesi Temel Seviye

Açıklama

Merhabalar tüm platformlar için çektiğiniz ve hazırladığınız videoların editlerini, montajlarını, kurgularını ve paylaşıma hazır hale getirilene kadar tüm süreçleri sizin için profesyonel ve kaliteli şekilde hazırlayabilir ve sizlere sunabiliriz, siz de hemen bu tarz bir hizmet satın almak istiyorsanız mesaj yolu ile bizimle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Videographer Nedir?
video içeriği üretmek, video kaydı almak ve kayıtları düzenlemekle sorumludur. Organizasyon ve marka reklam çekimlerini gerçekleştirir. Çekim sonrası montaj ve kurgu işlemlerini yürütür.

Video Kurgu Nedir?
Video düzenleme, video çekimlerinin manipülasyonu ve düzenlemesidir. Video düzenleme, video klibi, müzik videosu, fragman, reklam filmi, film yapımı ve televizyon şovları, video reklamları ve video denemeleri de dahil olmak üzere tüm video bilgileri yaptırmak ve sunmak için kullanılır.

Aktif Olarak Kullandığımız Programlar:
Adobe Photoshop
Adobe Premier Pro
Adobe Audition
Adobe IIlustrator
Adobe After Effect
Edius
Canva
Sony Vegas
Movavi
Filmora
Wondershare
WorkinTool
Final Cut Pro
EaseUS Video Editor
FlexClip Video Editör
PowerDirector Ultra

Bilgilendirme ve etiketler;
videoedit, videokurgu, videomontaj, düğünvideosu, restorantvideosu, eğitimvideosu, youtubevideosu, sektörvideoları, siyasivideolar, komikvideolar, komikeditler, eğlencelieditler, funnymoments, videoaltyazıları, türkçeleştirmevideosu, altyazıvideosu, tanıtımvideosu, reklamvideosu

Satıcı Hakkında

Ozico Medya

Sosyal Medya & Web Yazılım

Yorum Yok
 • Konum:

  Ankara
 • Üyelik Tarihi:

  26 Mayıs 2023
5667
Başlangıç Fiyatı
500.00

Ref #: EX-5667

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.