Sıkça Sorulan Sorular

uzmanlarindan.com a bu hizmet için ne şekilde ödeme yapıyorum?

Uzmanlarindan.com tamamen ücretsiz bir hizmettir.Kullanıcı olarak adlandırdığımız müşteri’ler de, üyemiz olan hizmet verenler de ücret ödemeden sitemizin standart hizmetlerinden faydalanabilirler. Dileyen hizmet verenler ücretli üyeliklerle farklı ya da ayrıcalıklı hizmet alabilirler.

Kayıt sırasında verdiğim bilgileri başkaları da görüyor mu ?

Hiçbir şekilde size ait bilgiler üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Daha fazla bilgi için ..

Uzmanlarindan.com nasıl çalışır ?

1.Adım: “İlan Yayımla!”
Giriş kısmında ilan oluşturabileceğiniz küçük bir form var , Onu doldurup ne istediğini söylüyorsunuz, mümkünse biraz detay da veriyorsunuz ki , teklifler daha isabetli olsun.

2.Adım: “Tekliflerin hazır!”
Talebini anında, o konuda hizmet veren üyelerimize iletiyoruz. Genelde birkaç saat içinde ama bazı durumlarda en geç 3 gün içinde; fiyat tekliflerini e-posta adresine veya sitemizdeki ‘Hesabım’ sayfanda görebilirsin. Teklif gönderen firmalardan hangisinin senin beklentilerini daha iyi karşılayabileceğine karar vermek için, hem şirket profillerinden hem de haklarında yapılan yorumlardan anlayabilirsin.
Soru işaretin olursa, için rahat edene kadar teklif sahibine sormaktan çekinme. Bunun için ona mesaj atabilirsin.

3.Adım: “Söz senin!”
İstediğin teklifi veren firmayı seçiyorsun. Şimdi teklif sahibiyle iletişime geçme vaktidir. Dilersen bundan sonrasını direkt onunla çözebilirsin.

Uzmanlarindan.com aracılığıyla hizmet aldığın firmalar hakkında; değerlendirme notu verebilir, yorumda bulunabilirsin. Böylece hem hizmet kalitesinin artmasına katkıda bulunursun, hem de iyi hizmet veren insanlara teşekkürlerini sunarsın ve dahası; onlardan teklif alan başkalarının da senin başta yaptığın gibi değerlendirmelerin ışığında karar vermelerine yardım etmiş olursun.

İhtiyacım olan hizmeti, uzmanlarindan.com dan alabileceğimi ne bileceğim?

Hemen şimdi anasayfadaki kategori başlıklarımızı inceleyebilir; sayısız seçenekler arasında dilediğin hizmet için, anında teklif talebinde bulunabilirsin.

İster boya-badana, ister özel ders hizmetine ihtiyacın olsun, istersen özel dedektif ara… Ambalaj ve paketlemeden ev ve iş yeri temizliğine, fotokopi makinesinden jakuzi tamirine, aracınla ilgili tüm ihtiyaçlarından vize başvuru işlemlerine; hayata dair her alanda uzmanlarindan.com da seninle!

Uzmanlarindan.com neyi kolaylaştırıyor ?

Uzmanlarindan.com Sizlere tek bir platform üzerinden bütün ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı veriyor.
Normalde tek bir firmadan bile fiyat almak için ciddi efor sarf edebilecekken sınırsız firmadan teklifde bulunduruyor.

Böylece açılmayan firma telefonları, sizlere geç ulaşan firma teklifleri, güvenilir olmayan şirketler ile zaman kaybetmemiş oluyorsunuz.

Sizlerde eş, dost, boya direklerinden usta arama devri sona erip kurumsal bir yapının güvenilirliğini yaşıyorsunuz.

Hizmet veren listeniz nerede?

uzmanlarindan.com hizmet verenleri listeleyen bir sarı sayfalar veya ilan sitesi değil. Bu araştırmayı sizin yerinize biz yapıyoruz. Yüzlerce hizmet vereni listelemek yerine size uygun ve size yakın hizmet verenleri sunuyoruz.

Uzmanlarindan hangi web tarayıcılarında çalışır?

uzmanlarindan.com Internet Explorer 7, 8,9 , Firefox 3.0+, Safari ve Google Chrome dahil tüm modern web tarayıcılarında çalışır.

Hesabımı silebilir miyim?

Evet ,Profil sayfanızdan silebilirsiniz ya da destek@uzmanlarindan.com a mail atmanız yeterli .

Gerçekleşen bir iş için nasıl değerlendirme yapabilirim?

Anlaştığınız bir iş için randevu saati geçtikten sonra, size hizmetle ilgili bir oylama (1-5 yıldız) ve değerlendirme yapmanız için bir e-mail göndereceğiz.

uzmanlarindan.com üzerinden bir hizmet almadığım bir tedarikçi hakkında değerlendirme yapabilir miyim?

Sadece sizin için bir hizmet gerçekleştirmiş olan tedarikçiler için değerlendirme yapabilirsiniz. Böylelikle uzmanlarindan.com puan ve değerlendirmeleri yanıltıcı olmaz ve size en doğru değerlendirmeleri gösterebilir.

Hizmet verenler kendileri hakkındaki olumsuz değerlendirmeleri kaldırma yetkisine sahip midir?

Uzmanlarindan.com, iyi tecrübelerin yanında kötü tecrübelerinizi de duymak ister. Yapılan bir değerlendirme gerçekçi ve doğru yönlendirici oldukça uzmanlarindan.com bu değerlendirmeyi kaldırmayacaktır.

Uzmanlarindan.com değerlendirmeler nasıl kullanılacak?

Oylama ve değerlendirmeleriniz, yaptığınız fiyat tekliflerini incelemekte olan müşterilere gösterilecektir. Ayrıca değerlendirmeleriniz, bulunduğunuz bölgedeki işler için uygun olup olmadığınıza karar vermek için de kullanılabilir.

Uzmanlarindan.com bana hizmet sağlamak için ücret istiyor mu?

Uzmanlarindan.com kullanmak tamamen ücretsiz. Yalnızca aldığınız iş için verilen tekliflerden kabul ettiğiniz miktarı iş bittikten sonra hizmet verene ödüyorsunuz.

Uzmanlarindan.com kullanmak için kayıt olmalı mıyım?

Hizmet talebinizi yapabilmek için, sizden bir kullanıcı adı, şifre seçmenizi ve email adresinizi paylaşmanızı istiyoruz. Böylelikle sisteme tekrar girip yaptığınız talep için verilen teklifleri görebilir ve bir hizmet veren seçebilirsiniz!

Uzmanlarindan.com bilgilerimin gizliliğini nasıl sağlar?

Telefon numaranızı, e-posta ya da ev adresinizi yalnızca yaptığınız talep ile ilgili sorularımız için kendimiz kullanıyor, bir de yalnızca teklifini kabul ettiğiniz hizmet veren ile paylaşıyoruz. Lütfen talep veya soru-cevap kısmına iletişim bilgilerinizi girmeyerek gizliliğinizi korumamızda bizlere yardımcı olun.

İstediğim hizmet için nasıl daha çok ve daha kaliteli teklif alabilirim?

İlk olarak, işinizle ilgili açıklama kısmında mümkün olduğu kadar çok bilgi verin ve mümkünse fotoğraf da ekleyin. Son olarak, hizmet verenlerin size yönelttiği sorulara ne kadar hızlı cevap verirseniz, o kadar çok ve size uygun teklif alabilirsiniz.

Hizmet talebimi yaparken fotoğraf eklememe gerek var mı?

Yüklediğiniz fotoğrafları görmek hizmet verenlerin size teklifte bulunmalarını kolaylaştırabilir. Talebinizi oluştururken Fotoğraf Yükle’ye tıklayarak, dijital fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Eğer periyodik tekrar gerektiren bir hizmete ihtiyacım varsa ne yapmalıyım?

Eğer haftalık ev temizliği ya da özel ders gibi tekrar eden bir servis talep ediyorsanız, servisi kullanmak istediğiniz sıklığı talebinizi yaparken “İhtiyacınızın detayları nelerdir?” başlığı altında belirtebilirsiniz.

Bir teklifi nasıl kabul edebilirim?

Tekliflerim sayfanızda kabul etmek istediğiniz hizmet vereni seçip, gelen sayfada teklifi kabul et’e tıkladığınızda teklifi kabul etmiş olacaksınız.

Hizmet verenlere teklifleriyle ilgili soru sorabilir miyim?

İstediğiniz iş için teklif aldıktan sonra, teklifte bulunan hizmet verenlere özel mesaj atabilirsiniz. Soru sormak istediğiniz teklifi seçip mesajlaşma kısmında sorunuzu sorun. Mesajınız doğrudan ilgili hizmet verene gidecek ve işinizle ilgilenebilecek diğer hizmet verenlere görünür olmayacak. Hizmet veren sorunuza cevap verdiğinde size email göndererek haber vereceğiz.

Hangi teklifi seçeceğime karar vermeden önce hizmet verenlerle tanışabilir miyim?

Güvenlik, gizlilik ve memnuniyetiniz için kesin kararınızı verene kadar uzmanlarindan.com size aracılık yapmakta ve iletişim bilgilerinizi paylaşmamanızı tavsiye etmektedir. Hizmet verenlere mesajlaşma sistemini kullanarak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Neden Uzmanlarindan.com da hizmet vermeliyim?

Uzmanlarindan.com hizmetlerinize ihtiyaç duyan müşterileri sizinle buluşturur. Bu reklamdan çok daha etkili ve düşük maliyetli bir pazarlama yöntemidir çünkü uzmanlarindan.com sadece sizin hizmetinize ihtiyacı olan biri olduğunda size haber verir.