Teklifleri değerlendirmek

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: < 1 dk

Teklifleri değerlendirirken freelancerların teklif ettiği zaman, ücret ve açıklamasını dikkatlice okumalısın. Ayrıca, yine tekliften freelancerın profiline ulaşabilir, daha önce yaptığı işleri, aldığı yorumları ve uzmanlık alanlarını inceleyebilirsin.

Bana uygun teklifi buldum, şimdi ne yapacağım?
Eğer “İşte tam da aradığım teklif” dediğin bir teklifle karşılaşırsan, teklif penceresinin üzerindeki “Mesaj Gönder” seçeneğinden freelancera mesaj göndererek detayları konuşabilir, veya ilan içerisinden “Hemen Al” butonu ile bu teklifi onaylayarak sipariş sürecine başlayabilirsin.

Freelancer’ın teklifini kabul ettikten sonra ödeme freelancera aktarılmaz. İçin rahat olsun. Sen teklifi kabul ettikten sonra hizmet bedeli ‘Uzmanlarından.com Havuzu’nda bekletilir. Sipariş tamamlandıktan sonra sen siparişi inceleyip onayladıktan sonra ücret freelancera aktarılır.

Ödeme yapılmadan freelancerlardan çalışma istemeyi doğru bulmuyoruz. Bu hem senin sipariş sürecini, hem de freelancerın emeğini güvence altına alabilmemiz için gerekli bir adım. Bu nedenle sipariş sürecinde yaşayabileceğin herhangi bir olumsuzluk ile ilgili endişelenmene gerek olmaz 

Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 0
Görüntüleme: 16

Başlamaya hazır mısın

Uzmanlarindan.com yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.