Hakkımızda

Uzmanlarından.com Digiplus Bilişim Tic . altında yayın hayatına 2016 yılında başladı ve 2020 yılında yenilenen özellikleri ve kategorileri ile serbest çalışanları ve müşterilerini bir araya getiren platform olarak işlemeye devam ediyor.

Çağdaş İş Anlayışı

Teknolojinin ve internetin gelişmesiyle birlikte tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de değişen iş modelleri sayesinde çalışanlar artık evlerinden, stüdyolarından, kafelerden; kısacası istedikleri her yerden, yeteneklerine ve uzmanlık alanlarına göre iş üreterek geçimlerini sağlayabiliyorlar.

Fikirlerin İşe Dönüştüğü Portal

internet reklamcılığından video ve animasyon prodüksiyonuna, web tasarımından web yazılımına, metin yazarlığından seslendirme ve dublaja, grafik ve tasarım hizmetlerinden organizasyon ve planlamaya kadar pek çok iş alanında hizmet veren freelancer’la çalışabiliyor; sitemizdeki freelancer profillerini ziyaret ederek ürettikleri işler ve sundukları hizmetlerle ilgili tüm detaylara ulaşabiliyorsunuz.

Hayatı Dolu Dolu Yaşayın

Aklınızdakileri yapacak bilginiz olmasada bunları yaşama geçirecek uzmanların hepsi burada .Onlar sizin yerinize fikirlerinizi hayata geçirmede yardımcı olurken hem siz hem de serbest çalışanlarımız kazanıyor .

Yol Haritamız

2016 yılında merhaba dedik  ve serbest çalışanlar ile müşterilerimizi bir araya getirmeye başladık . 

2020 yılında yepyeni arayüz ve geliştirilmiş kodlama yapımız ile hizmet vermeye ve kazandırmaya devam ediyoruz .