GÜVENLİK


Lütfen güvenlik açıklarını şu adreslere gönderin:
[email protected]
Yalnızca güvenlikle ilgili gönderimler dikkate alınacaktır. Siteyle ilgili desteğe ihtiyacınız varsa lütfen destek sayfasını ziyaret edin.

Kötü amaçlı etkinliklerde bulunmayın
Örnekler arasında hizmet reddi, başka bir kullanıcının özel verilerini görüntüleme veya yetkisiz verileri değiştirme sayılabilir

Asset 6

Güvenlik Açıkları Sorumlu Açıklaması

Uzmanlarından.com olarak, web sitemizin mümkün olduğunca güvenli olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Web güvenliğindeki son gelişmeleri takip etmek göz korkutucu bir görev olabilir ve yeni ve eski ürünlerde yeni güvenlik açıkları ortaya çıkabilir. Uzmanlarından.com, özellikle son derece teknik serbest çalışanlar arasında, çok yetenekli kullanıcılardan oluşan inanılmaz bir topluluğa sahiptir. Güvenlik açıkları bulan kullanıcıları mümkün olan en kısa sürede bize bildirmelerini öneririz.

Asset 5

Kurallar

Uzmanlarından.com, web sitemizin güvenliğine katkıda bulunan araştırmacıların öneminin farkındadır. Hata ve güvenlik açığı raporlarını teşvik etmek için, bu yönergelere uyan araştırmacılara karşı güvenlik açığı olacak şekilde özel işlem yapmamayı veya halka açık soruşturma yapmamayı taahhüt edeceğiz: en kısa zamanda yukarıdaki e-posta yoluyla Uzmanlarından.com'a bildirilir başka bir yerde yayınlanmadı ise , uzmanlarından.com'a ait bir alan adında (ör. * .uzmanlarından.com) güvenlik ekibi tarafından doğrulanabilir ise Lütfen gönderiminize aşağıdaki bilgileri ekleyin: güvenlik açığının bir kanıtı veya konsepti güvenlik açığının nasıl yeniden oluşturulacağına ilişkin ayrıntılı talimatlar sizinle iletişim kurabileceğimiz bir e-posta adresi

Asset 4

Tanıma

Güvenlik ekibi tarafından özellikle layık görülen güvenlik açıkları aşağıdaki yollarla ödüllendirilebilir:

Güvenlik Onur Listesi'nde yayınlanan araştırmacının seçtiği isim veya şirket araştırmacının uzmanlarından.com hesabına verilen özel bir rozet (aşağıda gösterilmiştir)


BAşlarken

Hızlıca